Słuchaj nas!
Teraz gramy:

Dziennikarz / DJ – Prezenter Programów Radiowych

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia pracy z mikrofonem podczas prowadzenia programów radiowych,
  • dobrego głosu i nienagannej dykcji,
  • kreatywności oraz niestandardowego myślenia,
  • biegłości w wykorzystywaniu różnych źródeł informacji,
  • swobody w poruszaniu się w mediach społecznościowych,
  • doskonałej organizacji pracy i samodzielności w działaniu.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienia i dobre wynagrodzenie,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia warsztatu,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoszenia z aktualnym  dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych proszę przesłać na adres praca@super.fm

W temacie proszę wpisać: „dziennikarz-prezenter programów radiowych”.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

  • cv i listu motywacyjnego,
  • demo składającego się z nagrań fragmentów prowadzonych przez siebie audycji.

Prezenter wiadomości / Wydawca

Jeśli:

  • wiesz jak przygotowywać wiadomości i potrafisz znajdować nowe tematy,
  • masz świetny głos i nienaganną dykcję,
  • dobrze znasz Szczecin i orientujesz się w bieżących wydarzeniach  oraz  lubisz pracę z mikrofonem,
  • wiesz jak wygląda praca reportera oraz masz w tym praktykę,
  • lekkie pióro” to Twój atut,
  • jesteś samodzielny(a) w działaniu i charakteryzuje Cię wysoka motywacja i zaangażowanie,
  • praca pod presją czasu nie przeraża Cię.

Dołącz do zespołu dziennikarzy  nowego lokalnego radia w Szczecinie.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie serwisów informacyjnych, materiałów reporterskich, relacji,
  • nagrywanie i montaż dźwięku,
  • przygotowywanie i redakcja tekstów,
  • uczestniczenie w wydarzeniach na terenie Szczecina.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i kompetencji,
  • pracę w zgranym zespole informacji,
  • pracę w centrum miasta,
  • przyjazną atmosferę w pracy w środowisku najnowocześniejszych technologii.

W temacie proszę wpisać: „Prezenter wiadomości/Wydawca”.

Doradca Klienta w dziale promocji i sprzedaży

Jeżeli jesteś osobą ambitną, nastawioną na sukces, chcesz pracować w młodym, dynamicznym zespole, mieć kontakt z nowoczesnymi technologiami - dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy (podstawa + wysoka prowizja),
  • realny wpływ na strategię działania obszaru sprzedaży, dużą samodzielność, miłą atmosferę pracy w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • dogodną lokalizację biura (centrum Szczecina).

Do Twoich obowiązków  będzie należało:

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych
  • doradzaniem klientom w obszarze planowania aktywności,
  • opracowywaniem media planów,
  • budowanie i utrzymywaniem własnego portfela klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku reklamowego w Szczecinie i okolicach,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • aktywna postawa w wyszukiwaniu nowych klientów i pozyskiwaniu kontraktów,
  • doświadczenie w obsłudze klientów,
  • umiejętność planowania, zdolność samodzielnej organizacji pracy, dynamika w działaniu,
  • wysoka jakość prezentacji oraz skuteczność w sprzedaży,
  • bardzo wysoka samodyscyplina pracy i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • biegła znajomość oprogramowania biurowego (pakietu MS Office).

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: praca@super.fm w tytule wpisując Doradca Klienta