Słuchaj nas!
Teraz gramy:

Marta Łągiewka śpiewa

kalendarz

data publikacji: 06.11.2023

autor: Kinga Konieczny

Kategorie:

Szczecin

Płyta nosi tytuł „Śpiewam, że jest la la la”. Są na niej utwory, które szczecinianie mogli usłyszeć podczas ubiegłorocznego koncertu z udziałem artystów oraz chóru złożonego z mieszkańców naszego miasta.

- Pomysł na projekt powstał pewnego wieczoru, kiedy trwała już wojna w Ukrainie. Wiedziałam, że nie mogę uratować świata, nie mogę go zmienić. Jedyne co mogłam, to zaśpiewać banalne la la la. Bo muzyka to moc, a wspólne śpiewanie dodaje sił – mówiła na antenie radia Super FM Marta Łągiewka. - Inspiracją do powstania tekstów były rozmowy, które przeprowadziłam z mieszkańcami naszego miasta. Brałam dyktafon do ręki i spontanicznie pytałam osoby o to, co ich boli, wkurza, ale także o ich małe przyjemności. Początkowo planowałam zaśpiewać piosenki tylko raz podczas koncertu finałowego. Nie mogłam jednak o nich zapomnieć. Czułam, że są ważne, wciąż aktualne, więc postanowiłam je nagrać z superekipą.

Premierowo na antenie Super FM został zaprezentowany utwór „Kawa” z płyty Marty Łągiewki „Śpiewam, ze jest la la la”.

Marta Łągiewka śpiewa

kalendarz

data publikacji: 06.11.2023

autor: Kinga Konieczny