Data publikacji: 22.06.2026
Kategorie:
Trzech piłkarzy z zespołu odejdzie na pewno, aż pięciu dostało wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu - drugoligowy Świt Szczecin poinformował o zmianach w kadrze na nadchodzący sezon.
Z Dumy Północy na pewno odejdą zawodnicy wypożyczeni - bramkarz Marcel Mendes-Dudziński z Legii Warszawa i obrońca Bartosz Kriegler z Górnika Zabrze. Z klubem pożegna się także 21-letni pomocnik Aleksander Michałeczko.
Świt dał też wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu aż pięciu piłkarzom - jest to bramkarz Oskar Klon, a także pomocnicy - Juri Tkachuk, Alan Dziuniak, Marcel Broda i Karol Maszało.
Piłkarze Dumy Północy dzisiaj rozpoczynają przygotowania do gry w nadchodzącym sezonie Betclic 2. Ligi. W sparingach zagrają między innymi z ekstraklasowym GKS-em Katowice i pierwszoligową Miedzią Legnica.
Data publikacji: 22.06.2026